• Hemen Ulaşın

    0506 970 97 07

  • Çalışma Saatleri

    Pzt. - Cts: 08:00 / 19:00

  • E-Posta

    hakan@mobilyacihakan.com

Eskişehir montaj ustası

Hakkımızda

Eskişehir.montaj.ustası.olarak.Eskişehir'in.her.noktasına.hizmet.veren.ekibimiz,.yıllardır.ahşap.işleri.ve.mobilyacılık.sektörlerinde.edindikleri.tecrübeleri.kullanıcıya.kaliteli.hizmet.olarak.sunmak.için.kullanmaktadır.   Eşyaların.kullanım.ömrü.için.üretiminin.kalitesinin.yanında.sökülüp.takılma.aşamaları.da.büyük.önem.taşır..Şöyle.ki.özensiz,.hatalı.bir.sökme.işleminden.

Devamı

Gömme Dolap Montajı

Depolama konusunda yeni ve büyük alanlara ulaşılabilmesini sağlayan gömme dolaplar, Eskişehir montaj ustası tarafından istediğiniz alana monte edilmektedir. Duvarlara monte edilen dolap sistemleri olan gömme dolaplar neredeyse birçok ev sahibi tarafından kullanılmaktadır.   Eskişehir gömme dolap montaj ve kurulumu konusunda ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere.

Devamı

Konsol Montajı

Salon ve oturma odalarında hem ünite olarak kullanılan hem de ekstra bir depolama alanı olarak görülen konsolların montajı Eskişehir montaj ustası olan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.   24 saat randevu alma seçeneği sunan Mobilya Montaj ekini, istediğiniz gün ve saatte adresinizde olur. Konsol montajı Eskişehir konusunda uzman destek almak için iletişim bilgilerimizden bizlere.

Devamı