• Hemen Ulaşın

    0506 970 97 07

  • Çalışma Saatleri

    Pzt. - Cts: 08:00 / 19:00

  • E-Posta

    hakan@mobilyacihakan.com

Hakkımızda

Eskişehir montaj ustası olarak Eskişehir'in her noktasına hizmet veren ekibimiz, yıllardır ahşap işleri ve mobilyacılık sektörlerinde edindikleri tecrübeleri kullanıcıya kaliteli hizmet olarak sunmak için kullanmaktadır.

 

Eşyaların kullanım ömrü için üretiminin kalitesinin yanında sökülüp takılma aşamaları da büyük önem taşır. Şöyle ki özensiz, hatalı bir sökme işleminden sonra tekrar monte edilirken mobilyada bozulmalar olabilir, Aynı Şekilde yanlış yerlerden monte edilen dolaplar dengesiz olabilir, kapaklar oturmayabilir, kısacası eşyalarınız sağlamlığı konusunda güven vermekten uzaklaşabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için mobilya satıcıları tarafından da mutlaka Eskişehir mobilya montaj elemanı ile çalışılması tavsiye edilir.

 

İşini özenle ve ustalıkla yapan Mobilya Montaj ekibi, komodinden gömme dolaba, banyo dolabından üniteye, dekoratif raflara kadar aklınıza gelen her mobilyanın montajında görev almaktadır. Eskişehir merkez ve tüm ilçelerinin yanı sıra Bilecik, Bozüyük gibi çevre illere de kaliteli hizmetini taşıyan firmamız sunduğu uygun fiyatlarla dikkat çekmektedir.